پس از طی دو مرحله داوری تخصصی و رای‌گیری عمومی، لینکپ موفق شد تا از سوی اتحادیه بین المللی مخابرات (ITU) لقب Champion‌ را دریافت کرده و به عنوان یکی از طرح‌های منتخب حوزه E-Business سال ۲۰۲۱ در سطح دنیا معرفی شود.

اتحادیه جهانی مخابرات (ITU) هر ساله رویدادی را با عنوان «اجلاس جهانی جامعه اطلاعاتی» یا WSIS برگزار می‌کند که در آن شرکت‌ها، دولت‌ها و سازمان‌ها، به ارایه تازه‌ترین دستاوردهای خود در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات می‌پردازند و در پایان نیز طرح‌های برتر توسط این اتحادیه مورد تقدیر قرار می‌گیرد.

امسال نیز لینکپ (Linkap) توانست تا پس از موفقیت در داوری تخصصی اتحادیه جهانی مخابرات، از میان صدها شرکت و سازمان مختلف از نقاط مختلف جهان به جمع پروژه‌های برگزیده ITU در حوزه کسب‌وکار الکترونیک (E-business) راه یابد. در مرحله بعد نیز پس از رای‌گیری عمومی به عمل آمده طی ماه مارس، لینکپ به عنوان یکی از “Champion Project”های سال ۲۰۲۱ اتحادیه بین‌المللی مخابرات برگزیده و معرفی شد.

https://www.itu.int/net4/wsis/stocktaking/Prizes/2021/Champions?jts=A98IJP&idx=11&page=8#start

لینکپ با ارایه راهکارهای یکپارچه اینترنت اشیاء، سه هدف اصلی بهبود کیفیت زندگی، افزایش امنیت و کاهش مصرف انرژی را دنبال می‌کند. با استفاده از بستر اینترنت اشیاء لینکپ، کاربران می‌توانند به آسانی دستگاه‌های اینترنت اشیا با برندها و پروتکل‌های ارتباطی مختلف را به صورت یکپارچه مدیریت کنند. همچنین لینکپ برای تولیدکنندگان داخلی دستگاه‌های اینترنت اشیا نیز این فرصت را فراهم می‌کند تا با بهره‌گیری از بستر فراهم شده، سهم گسترده‌تری از بازار را به ویژه در حوزه خانه‌ها و ساختمان‌های هوشمند، به‌دست آورند.

ضمن سپاس مجدد از حمایت شما همراهان لینکپ، این موفقیت را به جامعه نوآوری و فناوری ایران تبریک می‌گوییم.

WSIS Prizes 2021Champions

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *