لینکپ در هفتمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات

هفتمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات، ۲۹ دی ماه ۱۳۹۸ از سوی پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک) با رویکرد میان‌رشته‌ای و با شعار “ارزش‌آفرینی و کسب‌وکارهای تعاملی در پلتفرم‌ها” در سالن همایش‌های وزارت کشور برگزار گردید.

در این رویداد که یکی از بزرگترین و معتبرترین گردهمایی‌های فناوری اطلاعات کشور است، جوایز ملی فاب (فناوری اطلاعات برتر)، مبفا (مدیران برتر فناوری اطلاعات) و جایزه شرکت‌های تحول آفرین به برگزیدگان این حوزه اعطا شد. در این بین “هاب و پلتفرم اینترنت اشیا و هوشمند سازی لینکپ”، برپایه داوری کارگروه علمی این همایش، به عنوان یکی از محصولات برگزیده سال ۱۳۹۸ انتخاب و موفق به دریافت لوح تقدیر این رویداد شد.

گفتنی است، رویداد سالیانه فاب به منظور معرفی محصولات فناورانه و کمک به ایجاد بازار، تشویق به توسعه محصولات فناورانه، کمک به تولید و صادارات محصولات فناورانه و توجه به ملاحظات فرهنگی و اجتماعی محصولات فناورانه اعطا می شود. این رویداد با حمایت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، مرکز توسعه الکترونیک فناوری اطلاعات و آمار وزارت کشور، سازمان فناوری اطلاعات ایران، و مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شود.

لینکپ در هفتمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات
لینکپ در هفتمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات
لینکپ در هفتمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات

لینکپ: ارائه دهنده نسل نوین راهکارهای اینترنت اشیا و هوشمند سازی ساختمان

جهت مشاهده راهکارها همین الان اقدام کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *