آکادمی لینکپ
آکادمی-لینکپ

به آکادمی لینکپ خوش آمدید!

ارایه محتوای آموزشی جدید و به‌روز در حوزه اینترنت اشیا و هوشمندسازی (به‌طور خاص، ساختمان هوشمند و خانه هوشمند)، طی سال‌های گذشته همواره یکی از دغدغه‌های مهم ما در لینکپ بوده است. این مساله افزون بر اینکه به منظور توسعه بازار وظیفه‌ای بود که باید به عنوان پیشروی فناوری می‌پذیرفتیم، از لحاظ مسئولیت اجتماعی و ترویج فناوری‌های نوین، نیز برای ما حائز اهمیت بود. از این رو از مهرماه ۱۳۹۸ و پس از گذشت سه سال، تصمیم گرفتیم مجموعه محتواهای آموزشی‌مان را به صورت ساختارمند‌تر از طریق بخش «آکادمی لینکپ» در دسترس مخاطبان قرار دهیم.
برای دسترسی به مقالات این بخش می‌توانید از دسته‌بندی ارایه شده استفاده کنید. محتواهای آکادمی لینکپ در از لحاظ دانش مورد نیاز و میزان تخصصی‌بودن در سطوح مختلفی آماده شده‌اند که بسته به نیاز خود می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.
فراموش نکنید پس از مطالعه مقالات، نظرات خود را برایمان ارسال کنید تا بتوانیم در تولید مطالب بعدی از آن‌ها استفاده کنیم. همچنین در صورت تمایل به پیگیری تازه‌ترین مقالات آکادمی لینکپ و رویدادهای مرتبط می‌توانید از طریق لینک‌های پایین وبسایت، ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.